
НРС-2100, 2100 Вт, 165 бар, 6 л/мин жоғары қысымды жуу машинасы, дөңгелекті Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DENZEL маркалы кір жуғыш машина автомобильді жоғары қысыммен жанаспайтын әдіспен жууға арналған. Кір жуғыш машина саяжай үйлерінің иелері арасында кеңінен қолданылады: ол ғимараттардың қасбеттерін, тротуарлар мен бақша жолдарын, жабдықтарды жуу үшін қолданылады. Қуатты тұтыну 2,1 кВТ болған кезде кір жуғыш машина 165 бар қысымды шығарады, ал су шығыны 6 л/мин құрайды. Мұндай жоғары қысым ескі кірді, майлы дақтарды кетіру үшін жеткілікті. Жуу машинасының жұмыс істеуі үшін сумен жабдықтау желісіне 1,5 – 2,5 бар қысыммен қосылу қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 766 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АГ03.В.18390 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58208.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/KK CN.АГ03.В.18390.pdf |
| _пакеттегі ені | 297 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 330 х 290 х 780 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 165 бар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 2100 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | көбік жинағы кіріктірілген, шлангқа арналған барабан |
| Өнімділік | 6 л/мин |
| Жұмыс қысымы | 90 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996125909 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

