
Инверторлық генератор GT-2100i, X-Pro 2.1 кВТ, 220 В, бак 4.1 л, қолмен старт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инверторлық генератор тұрмыстық электр желісі болмаған жағдайда электр энергиясының сапасына жоғары талаптары бар құрылғыларды автономды электрмен жабдықтауға арналған. Ерекшеліктері Қуатты және үнемді Denzel қозғалтқышытаза синусоидалы шығыс кернеуіжанармайдың үнемделуі әдеттегіден 40%-ға дейін Генераторларшудың төмен деңгейіжинақтылық және тасымалдау ыңғайлылығыжеңіл салмақ Артықшылықтары Мыс орамасының баламасыавтоматты aVR кернеу реттегішін үнемді режимге ауыстыру мүмкіндігітөмен деңгейлі майды қорғауартық жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау Толық генератор - 1 дана.Шырақ кілті - 1 дана.Бұрауыш - 1 дана.Аккумуляторды зарядтауға арналған сым - 1 дана.Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 4.1 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 490 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/manual_94640_94641_94642_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 560 х 310 х 490 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 3.3 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 99 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.75 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Штрих-код | 4044996122052 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

