
Инверторлық генератор GT-2600i, X-Pro 2.6 кВТ, 220 В, сандық табло, бак 7.5 л, қолмен старт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жеңіл (салмағы небәрі 33 кг) және ықшам Denzel GT-2600i генераторы табиғатта, шеберханада немесе елде таптырмас құралға айналады. Оның басты артықшылығы токтың жоғары сапасы болып табылады, сондықтан ол жиі сезімтал жабдықты қосу үшін қолданылады. Оның тағы бір артықшылығы - шудың төмен деңгейі. Толық қуатта болса да, жұмыс істеп тұрған генератордың дыбысы 63 дБ-ден аспайды, яғни онымен жұмыс істеу ыңғайлы болады. 2,6 кВТ қуат, мысалы, компьютерді, электр шәйнекті және микротолқынды пешті бір уақытта қуаттандыруға мүмкіндік береді. 7,5 литрлік толық резервуар жанармай құюсыз 5,5 сағат жұмыс істеуге жетеді. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: Шойыннан жасалған гильза, болат иінді білік және болат пен полиамидтен жасалған аралас білік жоғары беріктік пен сенімділікті қамтамасыз етеді. Отынды 40%-ға дейін үнемдеу - автоматика жүйесі қуаты аз құрылғылар қосылған кезде қозғалтқыштың айналу жиілігін төмендетеді, бөлшектердің тозуын және отын шығынын азайтады. Қозғалтқыштың ұзартылған қызмет ету мерзімі: кіріктірілген қорғаныс жүйесі шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу немесе май деңгейі төмен болған жағдайда генераторды автоматты түрде өшіреді. Қосарланған отынды сүзу жүйесі - бензин сүзгі арқылы мойыннан, содан кейін саптамадан өтеді, бұл карбюраторды бітелуден қорғайды және бұзылу қаупін азайтады. Генератор діріл тіректерімен жабдықталған, бұл діріл деңгейін айтарлықтай төмендетеді. Механикалық зақымданудан сенімді қорғанысты қабырғалары қатайтылған берік корпус қамтамасыз етеді, ол сонымен қатар шаң мен кірдің ішкі элементтерге түсуіне жол бермейді. Төрт тактілі қозғалтқыш салқындатуды жақсарту және оның тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін үлкейтілген салқындатқыш қалқандармен жабдықталған. Корпус тасымалдауға ыңғайлы болу үшін тұтқамен жабдықталған. Көп функциялы дисплей деректерді көрсету арқылы жүйенің жұмысын басқаруға мүмкіндік береді: кернеу, жиілік, пайдаланылған қозғалтқыш сағаттары. Сервистік люк техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді - сүзгіні, шамды, майды ауыстыру және бөлшектерді тексеру үшін оны ашу жеткілікті. Газ багының ауа клапаны тасымалдау кезінде жанармайдың төгілу қаупін болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 34 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 7.5 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/manual_94643_94644_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 600 х 330 х 530 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 4.1 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 125 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.9 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,3 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Штрих-код | 4044996122069 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

