
Инверторлық генератор GT-3500i, X-Pro 3.5 кВТ, 220 В, сандық табло, бак 7.5 л, қолмен старт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сенімді және үнемді генератор Denzel GT-3500i елде, шеберханада немесе сауда нүктесінде резервтік қуат көзі ретінде пайдаланылады. Ал жеңіл салмағы 33,5 кг болса, оны өзіңізбен бірге табиғатқа немесе далалық жұмыстарға апаруға мүмкіндік береді. 3,5 кВТ қуат бірнеше тұтынушыларды бірден қосу үшін жеткілікті: электр шәйнегі, компьютер және тоңазытқыш. Инвертор генераторы токтың жоғары сапасын қамтамасыз етеді, яғни одан фото және бейне жабдықтары, кассалық аппаратура, компьютер сияқты сезімтал жабдықты қуаттандыруға болады. Үлкен қуатқа қарамастан, ол толық жүктеме кезінде 4 сағат бойы жанармай құюсыз жұмыс істей алады. Ал 63 дБ төмен шу деңгейінің арқасында онымен жұмыс істеу ыңғайлы болады. Артықшылықтары: Генератордың мыс орамасы, шойын гильзасы, болат иінді білік және болат пен полиамидтен жасалған аралас таратқыш білік генератордың қызмет ету мерзімі мен сенімділігін арттырады. Электрондық реттегіш қуаты аз құрылғыларды қосу кезінде қозғалтқыштың айналу жиілігін азайтуға мүмкіндік береді, бұл отынды айтарлықтай үнемдейді - 40%. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін арттырады: шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу немесе май деңгейі төмен болған жағдайда генератор автоматты түрде өшеді. Карбюратордың тұрақтылығы қоқыстардан сақтайтын қос отынды сүзу жүйесінің арқасында. Төрт тактілі қозғалтқыш ауаны салқындатудың тиімді жүйесі мен ыстыққа төзімді қаптамаларының арқасында одан да ауыр жүктемелерге төтеп бере алады. Берік жабық корпус жетекті және электрондық компоненттерді механикалық зақымданудан, судың түсуінен және шаңнан қорғайды. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін корпуста екі тұтқа мен дөңгелектің болуы қарастырылған. Барлық қажетті көрсеткіштерді көрсететін көп функциялы сандық мультиметрдің арқасында құрылғының жұмысын толық бақылау: кернеу, жиілік және қозғалтқыш сағаттары. Техникалық қызмет көрсету өте оңай - сүзгі мен тығындарды алу және ауыстыру, бөлшектерді тексеру оңай болатын қызмет көрсететін люк қарастырылған. Газ багы ауа клапанымен жабдықталған, бұл жанармайдың ағып кету қаупін болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 35 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 7.5 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/manual_94643_94644_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 600 х 440 х 450 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 5.0 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 150 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.9 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,8 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Штрих-код | 4044996122076 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

