
Тізбекті электрлік ара SE-220, 2,2 кВТ, бойлық қозғалтқышы 16, 40 см, 14 м/с Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel SE-220 шынжырлы электр арасы 2.2 кВТ қуатты қозғалтқышпен жабдықталған. Ол ағаштарды кесу, дайын ағашпен жұмыс істеу, жеке шеберханалардағы тапсырыстарды орындау, үй салу және жөндеу сияқты тапсырмаларды қамтамасыз етеді. Шинаның ұзындығы 40 см қалыңдығы 30 см-ге дейінгі бөренелер мен ағаштарды кесусіз өңдеуге мүмкіндік береді. Ара экологиялық таза, себебі ол электр желісінен жұмыс істейді. Бұл оны үй ішінде пайдалануға және қоршаған ортаға кері әсерін тигізбеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Бойлай орналасқан қозғалтқыш араның жоғары маневрлілігін қамтамасыз етеді және жұмысты жеңілдетеді: бұрышпен және бұрылыстармен аралау кезінде құрал бүйірлерге еңкеймейді. Осының арқасында жету қиын жерлерде де таза және тегіс кесуге қол жеткізу оңай. Іске қосуды құлыптау түймесі электр араның еріксіз қосылуына байланысты жарақаттануды болдырмайды. Қозғалтқыш оператор қосқышты құлыппен бір уақытта ұстағанда ғана іске қосылады. Кіріктірілген тежегіш бір пайдаланушыға ара күрт кері шегініп, кері серпілген жағдайда тізбекті 0,12 секундтан аз уақыт ішінде құлыптайды. Бұл өткір тістерге зақым келтіру қаупін азайтуға мүмкіндік береді. Араға арналған шина мен шынжырды ара арматурасын өндірушілер арасында жетекші орынға ие Орегон (АҚШ) компаниясы жасаған. Бұл бөлшектердің тозуы баяуырақ және жылдар бойы қызмет етеді. Ара шинаға арналған қаптамамен жабдықталған, ол оны сақтау және тасымалдау кезінде ластанудан және сынудан қорғайды. Беріктігі жоғары болаттан жасалған тісті қоршау көлденең аралауды жеңілдетеді және оператордан жүктеменің бір бөлігін алып тастайды. Осының арқасында тегіс кесу алынады және шинаны ағаштан тарту оңайырақ болады. Тізбектің керілуі қосымша құралды пайдаланбай, жылдам жүзеге асырылады. Бұл араға техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді және шынжырдың салбырап, сынуын болдырмайды. Май багында май деңгейін бақылауға және оны уақытында толтыруға мүмкіндік беретін, жүріс бөліктерінің үйкелісі мен тозуын болдырмайтын бақылау терезесі бар. Сырғанауға қарсы жабыны бар екі тұтқа араның сенімді ұсталуын және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді. Қуатты ара дірілсіз жұмыс істейді, сондықтан оператордың буындары мен қан айналымы жүйесі ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде зақымдалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.04.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00319-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95606.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00319-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Тізбектің керілуін кілтсіз реттеу | Иә |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | продольное расположение двигателя |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жетекші буынның қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996131047 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

