
Майсыз ауа компрессоры РС 1/6-180,1, 1 кВТ, 180 л/мин, 6 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Майсыз компрессор Denzel РС 1/6-180 майдың ауаға түсуіне жол бермейтін жұмыстарға жарамды: сырлау, шиналарды үрлеу, компьютерлік техниканы үрлеу, құрылыс құралдарын тазалау. Пневмонейлер мен пневмограверді қосуға рұқсат етіледі. Мұнайсыз RTFE технологиясы құрылғымен жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді: май ұстағыштарды немесе май сепараторларын пайдаланудың, майды іздеудің және оның деңгейін бақылаудың қажеті жоқ. Сығылған ауа энергиясының генераторы 180 кВТ қуатпен минутына 1.1 литр шығарады, бұл осы кластағы майсыз модельдер үшін ең жоғары мән болып табылады. Ықшам өлшемдері мен ойластырылған дизайны компрессорды ыңғайлы тасымалдау тұтқасынан оңай тасымалдауға мүмкіндік береді. Салмағы 11.15 кг және өлшемдері 30 x 33 x 36 см құрылғыны жұмыс орнында орналастыруды және сақтауды жеңілдетеді. Артықшылықтары: Ойластырылған сыртқы түрі - компрессор белдік жетегімен жабдықталған, бұл иінді біліктің жоғары айналымына және компрессордың максималды өнімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік берді. Ауаны тиімді тазарту - тығыз сүзгі корпусы бұзылуға бейім емес, сүзгі элементі кіретін ағынға іс жүзінде ешқандай кедергі жасамайды, ал резеңке тығыздағыш тазартылмаған ауаның қабылдағышқа енуіне жол бермейді. Сақтандырғыш клапан - бұйым ресивердегі қысымның жоғарылауынан сенімді қорғалған, бұл жұмысты жеңілдетеді және қызмет ету мерзімін ұзартады. Қозғалтқышты қызып кетуден қорғау - құрылғы рұқсат етілген температурадан асқан кезде өшіріледі, бұл жұмыс тораптарын бұзылудан сақтауға және олардың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Манометрмен жабдықтау - пайдаланушы ресивердегі сығылған ауаның қысымын оңай басқара алады. Бірегей цилиндрлер - олардың қырлы бетінің арқасында жылу диссипациясы жақсарады, ал арнайы үйкеліске қарсы жабын үйкелісті азайтады, цилиндр қабырғаларын тозудан сақтап қана қоймайды, сонымен қатар қозғалтқыштан жүктемені алып тастайды. Құрастыру сапасы - барлық маңызды бөлшектер металдан жасалған, бұл олардың сенімділігі мен жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Пайдалану қауіпсіздігі - корпустың конструкциясы қозғалтқыш пен компрессор басының күйіп қалу мүмкіндігін болдырмайды, себебі барлық элементтер ішінде орналасқан. Қысым қосқышы - құрылғы мезгіл-мезгіл тоқтайды, содан кейін жүйені қайта іске қосады, бұл қажетті өнімділік параметрлерін сақтауға мүмкіндік береді. Конденсаттан жылдам құтылу - ресиверден ылғал клапанды қарапайым бұрау арқылы кілтті пайдаланбай екі рет жойылады. Дірілдің болмауы және тұрақтылық - резеңке сорғыш табандары жұмыс істеп тұрған компрессордың тербелістерін басады және оны орнында мықтап бекітеді. Тұрмыста пайдалану ыңғайлылығы - модель гараждың, үй шеберханасының жағдайларына өте жақсы сәйкес келеді және далалық жұмыстарда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 11.15 кг |
| Ресивер көлемі | 6 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58057.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | манометр |
| Өнімділік | 180 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майсыз |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996126142 |
- Бағасы: 67 860 ₸

