
НРС-2600, 2600 Вт, 190 бар, 6.5 л/мин жоғары қысымды жуу машинасы, дөңгелекті Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel НРС-2600 тұрмыстық жуу машинасы жеңіл көліктер мен катерлерді, бау-бақша жолдарын, қоршауларды, верандалар мен ғимараттардың қасбеттерін тазалауға арналған. Қуаты 2.6 Вт және максималды қысымы 190 барға дейін, ол қатты кірді, ескі дақтарды және май дақтарын оңай жеңе алады. Кір жуғыш машина суды су құбырынан да, резервуардан да ала алады, мысалы, кәдімгі шелек жасайды. Сонымен қатар, ол кіріктірілген көбік жинағы қамтамасыз етілген көбіктендіргіштерді пайдалануға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, модель басқа да маңызды керек-жарақтармен жабдықталған: реттелетін бүріккіш алау, саптаманы тазалауға арналған ине, берік пластиктен жасалған пистолет. Артықшылықтары: Электр қозғалтқышының мыс орамасы – мыс жоғары беріктікке ие, аздап қызады және ұзақ уақыт жұмыс істегенде қасиеттерін жоғалтпайды. Бұл шешім бір уақытта бірнеше нысандарды тазалауға мүмкіндік береді. Қызып кетуден қорғау – қоршаған ортаның температурасы жоғары болғанда немесе қозғалтқыш қауіпті мәндерге дейін қызған кезде жылу датчигі іске қосылады және қуат өшіріледі. Осылайша қозғалтқыш бұзылмай қалады. Кездейсоқ іске қосудан қорғау – мылтықты бір рет басу арқылы жуу машинасын қосу мүмкін болмайды, алдымен негізгі қосқышты басу керек. Сондай-ақ тапаншаны құлыптау қарастырылған. Пневматикалық релесі бар айналма клапан – рұқсат етілген максималды қысымнан асып кетуге жол берілмейді, сондықтан штаттан тыс жағдайлар туындаған кезде раковина істен шықпайды. Ұзындығы 5 метр шланг пен желілік кабель – үлкен нысандарды тазалау кезінде кір жуғыш машинаны жылжытудың қажеті жоқ. Сондай-ақ, ток соғуы жоққа шығарылады, себебі ұзартқыш сым пайдаланылмайды немесе бүріккіш судан алыс орналасқан. Толығымен металл плита – алюминий сорғы жоғары ресурсқа және сенімділікке ие. Өздігінен сору режимінде қысымның 5%-дан азы жоғалады, бұл бәсекелестердікінен 4 есе аз. Сорылатын суды сүзу – көліктің шанағын сызып тастауы немесе жуғышты зақымдауы мүмкін кір мен ұсақ бөлшектерді ішке кіргізбейді. Металл фитингтер шланг кенеттен жұлқылаған жағдайда да зақымдануға бейім емес. Шлангқа арналған жылдам ажыратылатын адаптер – қосу үшін қосымша құрал пайдаланылмайды, пистолетпен қондыру бір рет басу арқылы жүзеге асырылады. Керек–жарақтарға арналған бөлік - саптаманы және басқа керек-жарақтарды тазалау үшін инені сақтауға ыңғайлы, олар әрқашан жақын жерде болады. Ыңғайлы катушка – шланг оңай оралады және разматывается көмегімен қаламдар, ал сақталады тәуекелсіз матовых және сынықтар. Ойластырылған тасымалдау жүйесі – кір жуғыш машинаны екі доңғалақ пен тұтқаның арқасында жұмыс орнына жеткізу оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 27 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 855 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АГ03.В.18390 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58209.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/KK CN.АГ03.В.18390.pdf |
| _пакеттегі ені | 365 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 860 х 360 х 380 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 190 бар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 2600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | көбік жинағы кіріктірілген, шлангқа арналған барабан |
| Өнімділік | 390 л/ч |
| Жұмыс қысымы | 120 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | индукционный |
| Штрих-код | 4044996125916 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

