
Ауыстырылатын ұштары бар бұрағыш, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік, 9 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған, 1000 В-қа дейінгі Sibrtech 12938 ауыстырылатын ұштары бар диэлектрлік бұрағыш 9 элементті қамтиды: оқшаулағыш жабыны бар SL, PH, TR, TW, SPAN тұтқасы мен ұштары. Жартылай кәсіби жиынтықты шеберлер жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланады. Ұзындығы 100 мм шыбықтар ойықтарға өте алады. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Штангалардың ұштарының артықшылықтары CrV легирленген болаттан жасалған және 50-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Бұрауыш серіппесі бар қысқыш механизммен жабдықталған, соның арқасында ұш тез ауыстырылады. Жиынтықта жету қиын жерлерде жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз ететін алмалы-салмалы төбешік бар. Екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Пластикалық бокс жиынтықтың ыңғайлы және ықшам сақталуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86640 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12938.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.86640.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 9 |
| Ерекшеліктері | сменные жала, магнитные свойства |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR, TW, SPAN |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126456 |
- Бағасы: 5 480 ₸

