
Биттер мен шеткі розеткалар жиынтығымен дәл жұмыс істеуге арналған қайтымды бұрағыш, 32 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13370 биттері мен ұштары бар қайтымды бұрағыш, 32 дана CrV болаттан жасалған, ұсақ бұрандалы қосылыстармен дәл жұмыс істеу үшін қолданылады. Бұл тұрмыстық қажеттіліктерге және электрониканы, ойыншықтарды және т.б. жөндеуге арналған қарапайым кәсіби міндеттерді шешуге ыңғайлы, жинақтағы ұзартқыш сым қол жетпейтін жерлерде бекіткіштерді орнатуға / бөлшектеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Сапалы орындау — хром-ванадийлі болаттан жасалған саптамалар жоғары ресурсқа және тозуға төзімділікке ие. Реверсивті механизм — бұрағышпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі оны айналдыру үшін қолды қайта реттеудің қажеті жоқ. Екі компонентті тұтқа — резеңкеленген жабынның арқасында бұрағыш қолыңызда сырғып кетпейді. Аспасы бар пластик кейс — жинақты жұмыс орнында сақтауға және өзіңізбен бірге көшпелі жұмыстарға алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 32 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, SP, TR, TT, HEX, SPAN, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126449 |
- Бағасы: 3 786 ₸

