
Биттер жинағы бар реверсивті бұрағыштар, шеткі бастиектер, 61 бұйым, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13363 биттері мен ұштары бар қайтымды бұрағыштар, CrV болаттан жасалған 61 бұйым — бұл жеке және кәсіби шеберлерге арналған әмбебап құралдар. Бұрылмалы бұрағыш бекіткіштерді жету қиын жерлерде орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді, ал дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыш микро бұрандалары бар машиналар мен құрылғыларды жөндеу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған саптамалар жоғары ресурсқа және тозуға төзімділікке ие, сондықтан олар қарқынды жұмыс істеуге арналған. Қайтымды механизм бір қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік бере отырып, пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Екі бұрағыш та екі бөліктен тұратын тұтқалармен жабдықталған, бұл құралдың сырғып кетпеуін қамтамасыз ететін сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Жинақты далалық жұмыстарға алуға ыңғайлы, себебі ол тасымалдауға арналған тұтқасы бар пластик қорапта сатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.953 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 61 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, SP, TR, TT, HEX, SPAN, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126418 |
- Бағасы: 9 820 ₸

