
Сабағы 130 см, жасыл Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 130 см болатын Elfe 93525 жасыл сабағы диаметрі 19 мм болатын сүрткіштерге, сыпырғыштарға және щеткаларға орнатуға жарамды. Бұл үй шаруашылығында ыңғайлы тазалау жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы. Ұзындығы 1300 мм болғандықтан, оны тазалау оңай, себебі арқадағы жүктеме азаяды.Артықшылықтары:Болат профильді құбырдан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Ұнтақ жабынымен коррозияның пайда болуынан қорғалған.Бұрандалы қосылыс есебінен тез және сенімді бекітіледі.Аспалы сақтауды ұйымдастыруға арналған тесігі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №039 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новосибирский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№039.pdf |
| _пакеттегі ені | 21 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Диаметрі | 21 мм |
| Материал | конструкциялық болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996127019 |
- Бағасы: 704 ₸

