
Ауыстырылатын микроталшықты саптама, 120 г, сүрткіш үшін 93509 Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 120 г болатын ауыстырылатын Elfe 93510 микроталшықты саптама Elfe 93509 сүрткішіне сәйкес келеді. Бұйым ылғалды жинауға арналған. Саптама кез келген еден жабындарын кірден тазартуға мүмкіндік береді: ламинат, плитка, линолеум және т.б.Артықшылықтарышаш құрылымы — микрофибра кез келген күрделіліктегі ластанумен тиімді күреседі.Сапалы тазалау — саптама ылғалды жақсы сіңіреді, сондықтан жолақтар қалдырмайды.Микрофибралар — бұйым ұстағанда жағымды, бетінде түктер мен сызаттар қалдырмайды.Күнделікті тазалаудың ыңғайлылығы — саптама тез кебеді және дұрыс сақталған жағдайда иістерді сіңірмейді.Бірнеше рет пайдалану — саптама көп мөлшерде жууға, соның ішінде кір жуғыш машинада жууға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптаманың өлшемі | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126265 |
- Бағасы: 711 ₸

