
120 см бұралатын сығу швабра, микрофибрадан жасалған саптама, 120 гр Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 120 см, салмағы 120 г микрофибрадан жасалған саптамасы бар Elfe 93509 бұралмалы сығу швабрасы едендерді тазалау ыңғайлылығын арттырады. Сығу механизмінің арқасында сүрткішті сығу үшін шелекке қарай еңкейіп тұрудың қажеті жоқ. Бұйым сумен, тазалағыш құралдармен және еден жабынымен жанасуды барынша азайтуға мүмкіндік береді. Швабраны плиткаларды, паркет, линолеум, ламинат және басқа жабындарды тазалау үшін пайдалануға болады.Артықшылықтарыорнату микроталшықтан жасалған — ылғалды жақсы сіңіретін, тез кебетін және тозуға төзімді материал.Сапалы тазалауға саптаманың түкті беті есебінен қол жеткізіледі, ол беттерде іздер, жолақтар және сызаттар қалдырмайды.Тұтқаның ұзақ қызмет ету мерзімін ол жасалған болат қамтамасыз етеді.Ұзындығы 1200 мм тұтқа ыңғайлы жұмыс істеуге ықпал етеді.Тұтқадағы саңылау сүрткішті ілулі күйде практикалық түрде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Түрі | Қалам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.479 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 мм |
| Қалам материалы | болат |
| Саптаманың өлшемі | 120 см |
| Қаламның түрі | скручивающаяся |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126258 |
- Бағасы: 1 777 ₸

