
Мақтадан жасалған ауыстырмалы саптама 400 х 150 мм. сүрткіш үшін 93505 Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын саптама Elfe 93508 мақтадан жасалған, өлшемі 400 х 150 мм, Elfe Light 93505 сүрткішіне орнатылады. Кез келген еден жабындарын жууға жарамды. Мақта саптамасының тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан күнделікті ылғалды тазалау үшін қолданылады. Артықшылықтары Мақта ылғалды жақсы сіңіреді, сондықтан беттерде жолақтар қалдырмайды. Қалтаға бекіту түріне байланысты саптама сәйкес өлшемдегі кез келген сүрткіш-флаундерлер үшін жарамды. Саптама көп мөлшерде жууға төтеп бере алады, сондықтан ол бірнеше рет қолдануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Саптама материалы | Мақта |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптаманың өлшемі | 400 х 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126289 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

