
Ауыстырылатын микроталшықты саптама 400 х 150 мм. сүрткіш үшін 93505 Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арт 93505 арналған. Материал полиэстер. Өлшемі 400 x 150 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптаманың өлшемі | 400 х 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126296 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

