
Швабра 120 см, пластикалық жиналмалы табаны бар, микрофибра қондырмасы, Elfe телескопиялық тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кафельді, мәрмәр еденді, линолеумды, паркетті, ламинатты және еден жабындарының басқа түрлерін ылғалды тазалауға арналған. Микрофибрадан жасалған аса сіңіргіш саптамамен жабдықталған. Материал: пластик, микрофибра. Телескопиялық тұтқа, 740 мм-1200 мм. Саптаманың өлшемі 400*150 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 840 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 мм |
| Қалам материалы | болат |
| Саптаманың өлшемі | 400 х 150 мм |
| Қаламның түрі | простая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126272 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

