
Шаршы ыдысқа арналған щетка 68 х 37 х 275 мм, Elfe екі компонентті сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 68 x 37 x 275 мм, екі бөліктен тұратын тұтқасы бар төртбұрышты Elfe 93308 щеткасы ыдыс жууға арналған және үй шаруашылығында пайдалы болады. Ұзындығы 23 мм қылшықтар тамақ қалдықтарын кетіруде тиімді.Артықшылықтарытөзімді синтетикалық материалдан жасалған бетон тозуға төзімді, сондықтан өнім ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан щетканы пайдалану ыңғайлы.Тұтқадағы саңылау щетканы тезірек кептіру үшін ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 275 мм |
| Корпус материалы | соққыға төзімді пластик, термопластрезина |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 68 х 37 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126395 |
- Бағасы: 519 ₸

