
Терезе суағары 230 х 250 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Терезе суағары 230 х 250 мм Elfe 93300 шайылған тегіс беттерден су мен дақтарды кетіруге көмектеседі. Бұл үйде, кеңседе, саяжайда терезелер мен айналарды тазалау үшін пайдалы. Жұмыс бөлігі ретінде жұмсақ резеңке пайдаланылады, сондықтан су сорғыш бетінде сызаттар мен іздер қалдырмайды. Артықшылықтары Эргономикалық екі компонентті тұтқа тіпті дымқыл қолдарда да сырғып кетпейді. Суағар беріктігімен ерекшеленеді, өйткені тозуға төзімді пластиктен жасалған. Пышақ тозуға ұшырамайды, сондықтан су айдыны қарқынды пайдалану кезінде де бұзылмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.061 кг |
| Өлшемдері | 230 x 250 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | ТПР, РР |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126401 |
- Бағасы: 450 ₸

