
Дөңгелек пластмасса ыдыс 18 л, жасыл, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жасыл түсті, 18 л, тұрмыстық мақсаттарда қолданылатын Elfe 92983 пластикалық дөңгелек бассейн. Оны жемістерді, жидектерді, топырақты, сусымалы материалдарды сақтауға және тасымалдауға, сондай-ақ ылғалды тазалауға, әртүрлі ерітінділерді дайындауға және кірді жібітуге пайдалануға болады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — бассейн берік пластиктен жасалған, коррозияға ұшырамайды және кернеулерге төзімді. Контейнер арнайы ойықпен жабдықталған, соның арқасында шашырау қаупінсіз суды төгу ыңғайлы. Бүктелген сыртқы жиегі мен тұтқалары тіпті толтырылған бассейнді тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-КҚ.МН33.В.00010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | АНО "ЦСИ "Метроном" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.МН33.В.00010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Өлшем | 18 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800050601 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

