
Дөңгелек пластмасса ыдыс 6.5 л, жұпаргүл, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі шаруашылық-тұрмыстық мақсаттарға арналған. Пластикалық бассейн жоғары сапалы пластиктен жасалған. Материал пластик. Көлемі 6.5л.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.07221-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.07221-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Өлшем | 6.5 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800048196 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

