
Дөңгелек пластмасса шелек 10 л, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 л пластикалық дөңгелек шелек Elfe 92966 тұрмыста және шаруашылықта пайдалы болады. Бұл үйде және елде қоқыстарды жинауға, материалдарды, көкөністерді, тұрмыстық заттарды сақтауға, сондай-ақ тазалау жұмыстарын жүргізуге пайдалы. Артықшылықтары Беріктігі жоғары пластиктен жасалған корпус шелектің беріктігін қамтамасыз етеді. Шелек жылжымалы, қалың тұтқасының арқасында тасымалдауға ыңғайлы. Көлемі 10 л бір уақытта көптеген заттарды тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.05671-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.05671-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.315 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Көлем | 10 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4606800052520 |
- Бағасы: 448 ₸

