
Дөңгелек пластмасса шелек 12 л, күлгін Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күлгін түсті 12 литрлік пластикалық дөңгелек шелек Elfe 92957 елде және пәтерде пайдалануға болады. Ол шаруашылық заттарын тасымалдауға және сақтауға, қоқыстарды жинауға, су жинауға және тазалауға арналған сабын ерітінділерін дайындауға өте қолайлы.Артықшылықтарыведро жоғары сапалы пластиктен жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді.Қалың тұтқасының арқасында бұйым толық жүктелген кезде де оңай тасымалданады.Шелектің жоғарғы жағындағы ойық сұйықтықтарды ақырын төгуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-КҚ.МН33.В.00010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | АНО "ЦСИ "Метроном" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.МН33.В.00010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.429 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Көлем | 12 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4606800042453 |
- Бағасы: 613 ₸

