
Дипломат-мангал сөмкеде 410 x 280 x 125, 1.5 мм, жиынтықта 6 шашлық, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мангал-дипломат Palisad Camping 69538 өлшемі 410 x 280 x 125 мм және қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм, 6 шашлық және сөмкемен бірге — портативті құрылғы, ол ашық ауада — елде, саяхатта немесе пикникте тамақ дайындауға мүмкіндік береді. Қалың қабырғаларының арқасында ол әсіресе берік. Жиналмалы дизайн орнатуды жеңілдетеді, ал сөмкенің болуы барбекюді тіпті рюкзактар үшін де пайдалануға мүмкіндік береді. Palisad Camping 69542 көмірді үрлеуге арналған желдеткішті қосымша сатып алу ұсынылады. Артықшылықтары Арматура ыстыққа төзімді көміртекті болаттан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Грильдегі көмірлер ұзақ уақыт бойы жанбайды, бұл тағамды жоғары сапалы қуыруға мүмкіндік береді. Шашлықтар жиынтықта бар, оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Шашлықтар өте берік, себебі олар қалыңдығы 1,5 мм баспайтын болаттан жасалған. Әрбір шашлықтың түбінде бұранда бар, ол олардың грильде сенімді бекітілуіне ықпал етеді. Гриль тұтқасы мен иық белдігі бар сөмкенің арқасында сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Өлшемдері | 410 x 280 x 125 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Көміртекті болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шашлықтар | 6 дана |
| Штрих-код | 4606800051363 |
- Бағасы: 8 097 ₸

