
Үлкен 600 x 320 x 250 мм, 0,8 мм екі деңгейлі түтін үйі, паллетпен, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69529, 600 x 320 x 250 мм, 0,8 мм паллеті бар үлкен екі деңгейлі шылым шегетін үй, балықты, етті және құс етін ыстық ысталған әдіспен өздігінен пісіру үшін қолданылады. Ол ашық ауада тамақ дайындауға арналған, сондықтан ол елде және табиғатқа шыққанда пайдалы болады. Шылым шегетін үй үлкен өлшемдермен ерекшеленеді, сондықтан ол бүкіл компания үшін тағамды оңай орналастырады. Артықшылықтары Шылым шегетін құрылғы көміртекті, ыстыққа төзімді болаттан жасалған — қымбат емес, бірақ берік материал. Арнайы науа пайдаланудың қарапайымдылығын арттырады — май ағаш жоңқаларына түспейді және қабырғаларға күйіп кетпейді, бұл тағамның дәмін жақсартады және шылым шегетін үйді тазалауды жеңілдетеді. Екі торлы шылым шегетін құрылғы кәдімгі үлгілерге қарағанда 2 есе көп тағамды сақтай алады. Сырғымалы қақпақ шылым шегетін құрылғының ішінде хош иісті түтінді сақтайды және жылудың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді — дәмді тағамдар одан да дәмді болады. Сырғытпа қақпағындағы тұтқа қызбайды — бұл шылым шегетін құрылғыны оттан оңай алып тастауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 235 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 335 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Өлшемдері | 600 x 320 x 250 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Штрих-код | 4606800051356 |
- Бағасы: 9 402 ₸

