
420 x 270 x 175 мм екі деңгейлі түтін үйі, тот баспайтын болат, 0,8 мм. паллетпен, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69528 тот баспайтын болаттан жасалған 0,8 мм екі деңгейлі шылым шегетін, науасы бар, 420 x 270 x 175 мм, ыстық ысталған ет, балық және құс етін пісіру үшін қолданылады. Ол ашық ауада жұмыс істеуге арналған, яғни оны жазғы коттеджде және жергілікті жерде орналастыруға, балық аулауға немесе тез тамақ дайындау үшін аң аулауға болады. Артықшылықтары Түтін үйі қабырғалары қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан жасалған, механикалық кернеулерге төзімді және өте ұзақ қызмет етеді. Паллет майды жинайды және оның ағаш жоңқаларына түсуіне жол бермейді, сондықтан жағымсыз иістің пайда болуы жоққа шығарылады және тағамның дәмі бұзылмайды. Сондай-ақ, науа майдың шылым шегетін құрылғының бүйірлеріне түсуіне жол бермейді, бұл кейінірек тазалауды жеңілдетеді. Қақпақ-сырғытпа дайындалатын тағамдардың сапасын арттырады — шылым шегетін үйдің ішінде қажетті температуралық режим мен хош иісті түтін сақталады. Шылым шегетін құрылғыны қызбайтын тұтқасы арқылы оттан алуға болады. Шылым шегетін жерде бір уақытта 2 есе көп тағам дайындауға болады, себебі ол екі деңгейлі тормен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 287 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 420 x 270 x 175 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Штрих-код | 4606800051349 |
- Бағасы: 10 457 ₸

