
Қос ярусты шылым шегетін 500 x 270 x 175 мм, 0.8 мм, тұғырығы бар, аяқтары бар, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69527 екі деңгейлі шылым шегетін, табаны бар, аяқтары 500 x 270 x 175 мм, ет, балық және құс етін ыстықтай ыстауға арналған. Оны өзіңізбен бірге табиғатқа апаруға немесе ашық ауада дәмді тағамдар дайындау үшін саяжайға орнатуға болады. Шылым шегетін құрылғы аяқтармен жабдықталған, сондықтан оны орнату үшін барбекю немесе кірпіш қажет емес. Артықшылықтары Шылым шегетін құрылғыны жасауда қолданылатын қалыңдығы 0,8 мм көміртекті ыстыққа төзімді болат оның беріктігін қамтамасыз ететін арзан, бірақ берік материал болып табылады. Барлық майлар жанармай мен қабырғаларға түспей, науада жиналады, бұл тағамның сапасын жақсартады және шылым шегетін құрылғыны тазалауды жеңілдетеді. Шылым шегетін құрылғы пайдалануды жеңілдету үшін сырғымалы қақпақпен жабдықталған: ол оңай алынып тасталады, сонымен қатар темекі шегушіні оның артына тасымалдауға болады, себебі тұтқасы қызбайды. Сырғымалы қақпақ темекі шегу кезінде қажетті температуралық режимді сақтауға мүмкіндік береді және хош иісті түтіннің сақталуына ықпал етеді. Екі ярустың арқасында шылым шегетін бөлмеде әдеттегі үлгілерге қарағанда 2 есе көп тағам бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.84 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 164 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 515 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 287 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 500 x 270 x 175 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Ерекшеліктері | на ножках |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Штрих-код | 4606800051332 |
- Бағасы: 6 601 ₸

