
Екі ярусты түтіндеткіш 500 x 270 x 175 мм, тот баспайтын болат, 0.8 мм, тұғырығы бар, аяқтары бар, Ресей Camping
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69526, 500 x 270 x 175 мм екі деңгейлі шылым шегетін, табаны бар, аяқтары бар, ет, құс және балықты алдын ала өңдеусіз ыстық ысталған әдіспен пісіруге көмектеседі. Оны өзіңізбен бірге балық аулауға, аң аулауға, кемпингке апаруға немесе саяжайға қоюға болады. Құрылым аяқтарға қосымша құрылғыларсыз орнатылады: кірпіш, барбекю және т.б. Артықшылықтары Жоғары ресурс және деформацияға төзімділік — шылым шегетін құрылғы қалыңдығы 0,8 мм баспайтын болаттан жасалған. Науа майдың жанармай мен қабырғаларға түсуіне жол бермейді, сондықтан өнімдер өзінің дәмін жоғалтпайды, ал түтін үйінің өзі оңай жуылады. Шылым шегетін құрылғыны қақпақ сырғытпасының тұтқасы арқылы оттан алуға болады, себебі ол қызбайды. Сырғымалы қақпақтың болуы өте өзекті, себебі ол шылым шегетін құрылғының ішінде оңтайлы температура мен хош иісті түтінді сақтауға көмектеседі. Шылым шегетін жерде 2 тор бар, сондықтан тағамның бірнеше порциясын бірден дайындауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 164 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 284 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 500 x 270 x 175 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Ерекшеліктері | на ножках |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Штрих-код | 4606800051325 |
- Бағасы: 13 469 ₸

