
Әмбебап мұз аяқ киім, өлшемі L/XL, 35-47 Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69507 L/XL (35-47) өлшемді әмбебап мұз аяқ киімдері мұзды жолдарда қауіпсіз жүруге арналған. Әрбір төсемшенің алдыңғы бөлігінде сүйір тістері бар жұлдызшалар түріндегі 4 элемент бар, олар бетінен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Мұз аяқ киіммен құлап қалудан қорықпай серуендеуге, дүкенге баруға және жұмысқа көлікпен баруға болады. Артықшылықтары Мұзаяқ киімдер -40 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алатын аязға төзімді резеңкеден жасалған, сондықтан олар қатты аязда да жарылып, жарылып кетпейді. Жастықшалардың созылатын материалы жақсы созылады және оларды кез келген өлшемдегі аяқ киімге (35-тен 47-ге дейін) оңай киюге болады. Болат шыбықтар майыспайды және тозбайды, ал сүйір тістер мұзға терең еніп, адамның құлауын болдырмайды. Қаптамалардың пішіні оларды кез келген аяқ киімге, соның ішінде етікке немесе өкшелі етікке бекітуге мүмкіндік береді, сондықтан мұздан жасалған аяқ киім ерлерге де, әйелдерге де жарайды. Мұз табандары аяқ киімге тығыз орналасады және жүру кезінде сезілмейді. Мұз аяқ киімнің салмағы небәрі 134 г, мұз күтпеген жерден ұсталып қалмас үшін оларды сөмкеде алып жүруге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 122 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.134 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 696 - Қысқы демалысқа арналған тауарлар |
| Материал | каучук, қоспаланған болат |
| Өлшем | 35-47 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126586 |
- Бағасы: 1 712 ₸

