
Мұз табандары, өлшемі S/M , 35-43.5 Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұз табандары Palisad Camping 69500, өлшемі S/M (35-43,5), жалпақ табаны бар аяқ киімге киіледі және мұзда қозғалу кезінде тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Мұзды соқпақтармен жүруге тура келетін спортшылар мен жаяу жүргіншілер үшін қолайлы. Мұз табандары төсемінің барлық аумағына жайылған 16 болат шыбықтармен жабдықталған, сондықтан олар тайғақ беттерде сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қатты аязда мұз табандары жарылып кетпейді және деформацияланбайды, өйткені -40 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алатын табиғи резеңкеден жасалған. Шыбықтар мұзды сенімді түрде тесіп өтеді, адам салмағынан тозбайды және майыспайды, өйткені олар берік легирленген болаттан жасалған. Төсемдер жүруге кедергі жасамайды, өйткені аяқ киімге тығыз орналасады. Мұз табандарын кию және шешу оңай, ал жұптың салмағы 283 г, сондықтан қажет болған жағдайда керек-жарақтарды алып тастауға және сөмкеге немесе рюкзакқа салуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.283 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 696 - Қысқы демалысқа арналған тауарлар |
| Материал | каучук, қоспаланған болат |
| Өлшем | 35-43.5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126593 |
- Бағасы: 2 541 ₸

