
Мырышпен қапталған болаттан жасалған қар тазалауға арналған қозғалтқыш, 755 x 495 x 1245 мм, болат тұтқа, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61595 болат тұтқасы бар мырышталған болат қар тазалау қозғалтқышы, 755 x 495 x 1245 мм, үлкен аумақты аумақтарды жылдам тазалауға мүмкіндік береді. Ені 755 мм жұмыс жазықтығы бір өтуде қардың көп мөлшерін ұстайды және жылжытады. Болаттан жасалған тұтқа жоғары жүктеме кезінде сынбайды. Қозғалтқыш -60 градусқа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған, сондықтан оны қатал климаттық жағдайларда пайдалануға болады. Құрал гараждың, жергілікті жердің немесе жазғы коттедждің алдындағы кеңістікті тазалау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары беріктік көрсеткіші — шөміш конструкциялық болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — жұмыс бөлігі мырышталған, ал тұтқасы ұнтақ эмальмен қапталған. Тозуға төзімділік — төменгі жиегінде оны тозудан қорғайтын болат жиектер бар. Жұмыс кезіндегі жайлылық — U-тәрізді тұтқа омыртқаға салмақ түсірмей, күш-жігерді дұрыс бөлуге мүмкіндік береді. Сенімділік — тұтқаның шөмішке бұрандамен бекітілуі олардың ажыратылуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 755 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 495 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1245 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1230 мм |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміш материалы | орташа көміртекті болат |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Шөмішті жабу | оцинковка |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 0,8 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | синий |
| Шөміштің ені | 755 мм |
| Штрих-код | 4606800050069 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

