
Алюминийден жасалған топсалы баспалдақ, 4 х 5 саты, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 97879 топсалы алюминий баспалдақтары 5 сатылы 4 секциядан тұрады, оларды бірнеше жұмыс орындарында реттеуге болады. Ол ұзартқыш баспалдақ, екі жақты баспалдақ және платформа ретінде пайдаланылуы мүмкін. Тұрмыста да, шағын құрылыстарда да, гаражда да, дүкендерде де пайдалы болады. Артықшылықтары Кең траверстер — баспалдақ кез келген жұмыс жағдайында көлденең бетке тұрақты бекітіледі. Баспалдақтардағы сырғанауға қарсы ойық — баспалдақтарды пайдалану қауіпсіз, жұмысты орындау барысында аяқ сырғып кетпейді. Жеңілдік пен беріктіктің үйлесімі — жақтау 120 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алатын тікбұрышты қиманың престелген алюминий профилінен жасалған. Сенімді топсалы механизмдер — баспалдақ жұмыс жағдайында тербелмейді, жұмыс орнының өзгеруі тез және оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 14 кг |
| Секциялар саны | 4 |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н00062.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1500 х 340 х 280 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 5780 мм |
| Сатылар саны | 20 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 6.3 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053299 |
- Бағасы: 70 243 ₸

