
Алюминийден жасалған топсалы баспалдақ, 2 х 4 + 2 х 5, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 97879 топсалы алюминий баспалдақтары бірнеше жұмыс орындарында теңшеуге болатын 4 сатылы 2 секциядан және 5 сатылы 2 секциядан тұрады. Ол ұзартқыш баспалдақ, екі жақты баспалдақ және платформа ретінде пайдаланылуы мүмкін. Тұрмыста да, шағын құрылыстарда да, гаражда да, дүкендерде де пайдалы болады. Артықшылықтары Кең траверстер — баспалдақ кез келген жұмыс жағдайында көлденең бетке тұрақты бекітіледі. Баспалдақтардағы сырғанауға қарсы ойық — баспалдақтарды пайдалану қауіпсіз, жұмысты орындау барысында аяқ сырғып кетпейді. Жеңілдік пен беріктіктің үйлесімі — жақтау 120 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алатын тікбұрышты қиманың престелген алюминий профилінен жасалған. Сенімді топсалы механизмдер — баспалдақ жұмыс жағдайында тербелмейді, жұмыс орнының өзгеруі тез және оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н00062.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1500 х 340 х 280 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 5220 мм |
| Секциялар саны | 4 |
| Сатылар саны | 18 |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 5.7 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053305 |
- Бағасы: 60 814 ₸

