
Екі жақты баспалдақ 3 сатылы, болат, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік бұрышты қимасы бар берік болат жақтау. Жоғары сапалы эмальмен болат профильді қорғаныс жабыны. Тұрақты конструкция және жұмыс жағдайында сенімді бекіту. Сырғуға қарсы ойығы бар биіктікте ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған кең профильді баспалдақтар. Тірек бағыттағыштарының негізіндегі пластикалық бұдырлы ұштықтар жұмыс бетінде сырғып кетуді болдырмайды және еден жабынына зақым келтірмейді. Коррозия сияқты жағымсыз сыртқы әсерлерге төзімді. Тұрмыста - үйде, бақшада, гаражда, сондай-ақ коммуналдық және құрылыс қызметінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 3.22 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 450 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Алаңның биіктігі | 640 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 710 х 440 х 160 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Секциялар саны | 2 |
| Сатылар саны | 3 |
| Жұмыс биіктігі | 2.2 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053381 |
- Бағасы: 11 223 ₸

