
Өрім матасын қағуға арналған құрылғы, тұтас соғылған, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARTI63507 тұтас соғылған айлабұйым орақ жүзін соғуға арналған. Ол әмбебап, сондықтан өрімнің кез келген түрімен бірге қолданылады. Қолдану үшін арнайы дағдылар қажет емес, яғни құрылғы тіпті тәжірибесіз шеберлер үшін де пайдалы болады. Құрылғы жүзді өткір етіп, сапалы шөп шабуға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктік және жоғары ресурс — құрылғы соғу әдісімен орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — бұйым ұнтақ эмальмен қапталған. Мықты сынасы бар нақыл — құрылғы қатты бетке (ағашқа) мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Арти |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.562 кг |
| Биіктігі | 43 мм |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Жинақтау | наковаленка, отбойник, инструкция по эксплуатации |
| Косовищаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4606800056023 |
- Бағасы: 4 940 ₸

