
"Трансформер" №6 коса жинағы, "Сайга Люкс" 600 мм орақ, жиналмалы косовище, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
№6 63579 ARTIE "Трансформатор" өрім жинағы ұзындығы 600 м жүзі бар "Saiga Lux" өрімін және жиналмалы орамды қамтиды. Үлкен аумақтың тегіс жерлерінде шөп шабу үшін қолданылады. Ұзындығы 1700 мм орақ арқаңызды тік ұстап шабуға және ұзақ уақыт шаршамауға мүмкіндік береді. Кенеп жұмысқа дайындалу үшін алдын ала соғылған және жиектелген. Пышаққа айқындық беру үшін абразивті блокты сатып алу ұсынылады — Sibrtech 76425 жасайды. Артықшылықтары Пышақ ыстықтай соғу әдісімен орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен тозуға төзімділігі бар. Кесу жиегінің қаттылығы 39-49 HRC және өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды, бұл орақтың жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Орақ оңай бүктеледі, сондықтан құрал сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Кенеп эмальмен және лакпен қапталған, яғни ол коррозияға ұшырамайды. Жиынтықта орамды ұстауды жеңілдету және жұмыс кезінде жайлылықты арттыру үшін ораққа орнатуға арналған жылжымалы ағаш тұтқасы бар. Пайдаланудың қарапайымдылығы - косовищаның үстіңгі жағындағы резеңке төсем жұмыс кезінде құралды мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.85 кг |
| жүздің ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1070 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Ұзындығы | 1765 мм |
| Жинақтау | коса, крепление, косовище, 2 рукоятки |
| Косовищаның материалы | среднеуглеродистая сталь, древесина |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Ерекшеліктері | складное изогнутое косовище |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606072009987 |
- Бағасы: 7 828 ₸

