
Орақ - орақ "СерпанЧик", 385 мм, металл орақ, ағаш тұтқа, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орақ-орақ АРТИ "СерпанЧик" 63568, жүзінің ұзындығы 385 мм, металл орақ және ағаш сабы қалың сабақтарымен, ұсақ бұталарымен және ағаштардың жас өркендерімен өсіп кеткен шөптерді кесуге арналған. Құрал кең, қысқа жүзінің арқасында бұл тапсырманы сәтті орындайды. Орақ арамшөптермен, соның ішінде шошқамен күресуде пайдалы болады. Құралға қосымша, мысалы, Sibrtech 76425 сияқты сынған және жиектелген пышаққа айқындық беру үшін қайрау блогын сатып алу ұсынылады. Артықшылықтары Пышақ материалы — соғу әдісімен өңделген орташа көміртекті болат, бұл құралдың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жұмыс жиегінің қаттылығы 39-49 HRC, сондықтан пышақ өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Жайма эмальмен және лакпен қапталған, оны коррозияның пайда болуынан қорғайды. Тұтқасы қатты ағаштан жасалған және қолмен сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Косовище жиналмалы құрылымға ие, ол орақты сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.81 кг |
| жүздің ұзындығы | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Жинақтау | коса, косовище, рукоятка, крепеж |
| Косовищаның материалы | среднеуглеродистая сталь, древесина |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606072002865 |
- Бағасы: 3 108 ₸

