
"Қоян" орақ-орақ, 360 мм, металл орақ, пластик тұтқа, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Қоян" 63569 орақ-орақ, ені 360 мм жүзі, металл орақ және пластик сабы бар — қалың сабақтары бар арамшөптерді шабуға арналған қолмен ұсталатын ауылшаруашылық құралы. Орақтың қысқа және кең жүзі бар, ол ірі арамшөптермен (шошқа, жусан, ошаған және т.б.) күресу үшін оңтайлы. Алдын ала соғылған және жиектелген кенепті қайрау үшін, мысалы, Sibrtech 76425 сияқты қайрау блогын сатып алу ұсынылады. Артықшылықтары Соғу әдісімен жасалған орташа көміртекті болаттан жасалған қалақ сенімді және тозуға төзімді. Жұмыс жиегінің қаттылығы 39-49 HRC, сондықтан пышақ ұзақ уақыт бойы жоғары кесу қабілетін сақтайды. Болат орақ зақымдануға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жұмыс бөлігі эмальмен және лакпен қапталған, бұл өрімді коррозиядан қорғайды. Тұтқасы пластиктен жасалған және эргономикалық пішінге ие, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.75 кг |
| жүздің ұзындығы | 360 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Ұзындығы | 910 мм |
| Жинақтау | коса, косовище, рукоятка, крепеж |
| Косовищаның материалы | орташа көміртекті болат, ПВХ |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606072001998 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

