
Орақ - орақ, 385 мм, тулейкасы 32 мм, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 385 мм жаймасы және 32 мм тұлыптары бар орақ-орақ АРТИ 63572 — қалың сабақтары бар өскен шөпті қолмен шабуға арналған ауылшаруашылық құралы. Оның қысқа және кең жүзі бар, соның арқасында ол арамшөптерді, соның ішінде хогвидті тиімді түрде кеседі. Бұрымның тұтқасы диаметрі 32 мм кәдімгі тұтқаға бейімделген — еңкеймей жұмыс істеу үшін оңтайлы ұзындықтағы тұтқаны орнатуға болады. Кенеп алдын ала соғылған және жиектелген, оған айқындық беру үшін абразивті блокты сатып алу ұсынылады, мысалы, Sibrtech 76425. Артықшылықтары Соғу әдісімен жасалған орташа көміртекті болаттан жасалған қалақ беріктігімен ерекшеленеді және ұзақ мерзімді пайдалануға шыдайды. Қаттылығы 39-49 HRC кесу жиегі өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды және тозуға төзімді. Эмаль мен лактан жасалған жабын коррозияны болдырмайды және өрімнің қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.3 кг |
| жүздің ұзындығы | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Тулейканың диаметрі | 32 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606072010730 |
- Бағасы: 2 003 ₸

