
Орақ - орақ, 380 мм, ағаш орақ, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс істеу ені 380 мм және ағаш орағы бар ARTI 63570 орақ-орақ қатты сабақтары бар өсімдіктерді — бұталар мен ағаштардың жас өскіндерін шабуға арналған. Ұзындығы 380 мм қысқартылған кең жүзінің арқасында орақ жету қиын жерлерде және беті тегіс емес жерлерде жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Жұмыс жиегін дайындау үшін пышақ аппараттық ұруға ұшырайды. Пышақты қайрау үшін Sibrtech 76425 абразивті штангасын пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Кенеп соғу әдісімен орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол сенімді және тозуға төзімді. Кесу жиегі 39-49 HRC дейін шыңдалған, бұл оның жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Кенепте құралды коррозиядан қорғайтын эмаль мен лак жабыны бар. Ағаш орақ ұстауға ыңғайлы, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.1 кг |
| жүздің ұзындығы | 380 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 840 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Жинақтау | коса, косовище, крепеж |
| Косовищаның материалы | ағаш |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606072002018 |
- Бағасы: 2 367 ₸

