
Орақ - секач "Құндыз", 410 мм, металл орақ, пластик тұтқа, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АРТИ "Құндыз" 63571 металл орақ және пластик тұтқасы бар орақ-орақ, жүзінің ұзындығы 410 мм, тегіс емес жерлерде немесе сайлардың беткейлерінде өсімдіктерді шабу үшін қолданылады. Жас бұталар мен ағаш өскіндерін тиімді кеседі. Кенеп соғылған және жиектелген, эмальмен және лакпен қапталған, оны коррозиядан қорғайды. Орамды жұмысқа түпкілікті дайындау үшін Sibrtech 76425 абразивті блогын пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — пышақ соғу әдісімен аспаптық орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады. Жоғары жұмыс ресурсы — кескіш жиектің қаттылығы 39-49 HRC, соның арқасында қайрауды ұзақ уақыт сақтайды. Сенімділік — металл орақ кептіруге және жарылуға ұшырамайды, зақымданудан қорықпайды. Жұмыстағы жайлылық — бедерлі беті бар резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.87 кг |
| жүздің ұзындығы | 410 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 76 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 950 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Ұзындығы | 940 мм |
| Жинақтау | коса, косовище, крепеж |
| Косовищаның материалы | орташа көміртекті болат, ПВХ |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606072002643 |
- Бағасы: 3 462 ₸

