
Полольник ілмек тәрізді, 115 мм, серіппелі - серіппелі болат, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, 115 мм, сабы жоқ, ілмек тәрізді Сайбртех 62298 саяжай учаскесін арамшөптерден тазартуды жеңілдетеді. Ілмек тәрізді пішіні мен өткір қайралған жұмыс жиегінің арқасында ол арамшөптердің тамыры мен топырақтың үстіңгі қабатын тез және тиімді түрде кеседі. Жұмыс кезінде арқадағы жүктеме азаяды, бұл әсіресе егде жастағы адамдарға қатысты. Ені 115 мм шағын жұмыс бөлігі жету қиын және тар жерлерде жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шыңдалған серіппелі серіппелі болаттан жасалған жұмыс бөлігі серпімді және жоғары қызмет ету мерзіміне ие. Ұстағыш пен төлкедегі ұнтақ жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Тулейка мен жайманың дәнекерленген қосылысы конструкцияның сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді. Құралды жинау үшін диаметрі 30 мм кесінділерді пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.173 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 151 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800056184 |
- Бағасы: 939 ₸

