
Полольник ілмек тәрізді, 155 х 1340 мм, рессорлы - серіппелі болат, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
155х1340 мм серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, ағаш сабы бар, топсалы Sibrtech 62297 шұңқыры жазғы тұрғындар үшін учаскені тез арада арамшөптерден тазарту үшін пайдалы. Өткір қайралған жұмыс бөлігінің ілмек тәрізді пішіні бар, соның арқасында құрал арамшөптерді оңай кесіп, бетін қопсытуды жүзеге асырады. Артықшылықтары Сынуға төзімділік — жұмыс бөлігі серіппелі серіппелі серпімді болаттан жасалған және шыңдалған. Коррозиядан қорғау — ұстағыш пен тулейка ұнтақпен қапталған. Пышақтың ені 155 мм — полольник кең қатар аралықтарын бір өтуде өңдеуге мүмкіндік береді. Сенімділік — тулейка мен жайма дәнекерлеу арқылы бекітіледі. Арқаға түсетін жүктеменің азаюы — құралмен жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.716 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 155 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1340 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800056191 |
- Бағасы: 1 877 ₸

