
Полольник ілмек тәрізді, 115 х 1340 мм, рессорлы - серіппелі болат, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, 115х1340 мм, ағаш сабы бар, ілмек тәрізді Sibrtech 62300 жусаны жазғы коттеджді арамшөптерден тазартуды жеңілдетеді. Ілмек тәрізді пішіні мен өткір қайралған жұмыс жиегінің арқасында ол арамшөптердің тамыры мен топырақтың үстіңгі қабатын тез және тиімді түрде кеседі. Жұмыс кезінде арқадағы жүктеме азаяды, бұл әсіресе егде жастағы адамдарға қатысты. Ені 115 мм шағын жұмыс бөлігі жету қиын және тар жерлерде жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шыңдалған серіппелі серіппелі болаттан жасалған жұмыс бөлігі серпімді және жоғары қызмет ету мерзіміне ие. Ұстағыш пен төлкедегі ұнтақ жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Тулейка мен жайманың дәнекерленген қосылысы конструкцияның сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді. Жусан шөбі ағаш сабы бар жиынтықта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.693 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1340 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800056207 |
- Бағасы: 1 837 ₸

