
Болат кетпен, 60 х 80 мм, тар, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тар болат кетмен Сибртех 62318, 60 х 80 мм, сабы жоқ, топырақты қопсыту және арамшөптерден тазарту, өсімдіктерді төбешіктеу, тұқым себуге арналған ойықтар мен ойықтарды қалыптастыру үшін қолданылады. Тар дәліздерде жұмыс істеу үшін қолайлы. Қалыңдығы 2,5 мм кенеп жоғары беріктікке ие. Тулейка диаметрі 30 мм кесінділермен үйлесімді. Құрал бағбандар мен бағбандарға пайдалы. Артықшылықтары Кенеп тозуға төзімді орташа көміртекті болаттан жасалғандықтан, қажетті беріктік сипаттамаларына ие. Кетпен ұзаққа созылады, өйткені ұнтақ эмаль жабыны оны тот басудан және механикалық зақымданудан қорғайды. Тулейка кенептен құлап кетпейді, өйткені ол оған дәнекерленген түрде мықтап бекітілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 80 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800055064 |
- Бағасы: 621 ₸

