
Болат кетпен, 170 х 60 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат кетмен Сибртех 62319, 170 х 60 мм, сабы жоқ, — бау-бақша жұмыстарына арналған қол құралы. Арамшөптермен күресуге, топырақты қопсытуға, ондағы бороздарды қалыптастыруға арналған. Қалыңдығы 2 мм берік кенеп ауыр пайдалануға төтеп бере алады. Кетменді диаметрі 30 мм болатын кез келген сабаққа орнатуға болады, бұл сіздің бойыңызға ең қолайлысын таңдайды. Құрал жеке учаскеге күтім жасау үшін таптырмас құрал. Артықшылықтары Кенеп тозуға төзімді орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Ұстағыш пен тұтқаның беті ұнтақ эмальмен қапталған, ал кенепте мырыш жабыны бар, сондықтан құрал коррозиядан қорықпайды. Кенеп тулейкаға дәнекерленген, бұл қосылыстың сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | масло |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800055071 |
- Бағасы: 1 296 ₸

