
Болат кетпен, 200 х 65 х 1380 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62332, 200 x 65 x 1380 мм болат кетмен, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кенептің қалыңдығы 2 мм, бұл оның жерге оңай енуіне және қарқынды жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Құрал жұмыс кезінде арқаға түсетін жүктемені азайтатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Кетпен бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды айтарлықтай жеңілдетеді. Артықшылықтары Кенеп тозуға төзімді, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған. Құрал коррозиядан қорықпайды, өйткені оның жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған. Сабақ белсенді пайдалану кезінде сынбайды, өйткені қатты ағаштан жасалған. Кетпеннің барлық бөліктері бір—бірімен мықтап байланысқан - қалқа төлкеге дәнекерленген, ал сабы өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітілген. Кетпенмен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені тегістелген ағаш сабы қолыңызда ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.92 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 65 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1380 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800055569 |
- Бағасы: 2 000 ₸

