
Кетпен, тот баспайтын болат, 150 х 90 х 1300 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62333 тот баспайтын болаттан жасалған кетмен, 150 x 90 x 1300 мм, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту және арамшөптерді жою, сондай-ақ өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Төзімді және коррозияға төзімді құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Сабақ ұзақ пайдалану кезінде омыртқаға түсетін жүктемені азайтады. Жұмыстың ыңғайлылығын арттыру үшін тұтқаның беті тегістеледі. Кетпен бау-бақша дақылдарын күту үшін пайдалы. Артықшылықтары Кескіш жиегі өткір қайралған, сондықтан кетмен арамшөптерді оңай кесіп тастайды және тіпті тығыз топырақты қопсытады. Тұтқа мен ұстағыш коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Кенеп ұстағышқа тойтарылған, сондықтан ол жұмыс кезінде одан секірмейді. Сабақ қатты ағаштан жасалған, сондықтан қарқынды пайдалануға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.81 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 90 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1300 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800056153 |
- Бағасы: 2 087 ₸

