
Кетпен, тот баспайтын болат, 200 х 50 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62336 тот баспайтын болаттан жасалған кетмен, 200 х 50 мм, сабы жоқ, — бау-бақша жұмыстарына арналған қол құралы. Топырақты тиімді қопсытады, арамшөптерді жояды, өсімдіктерді қопсытады. Кетпен ұзақ мерзімді пайдалануға арналған, өйткені оның кенептері коррозияға ұшырамайтын берік баспайтын болаттан жасалған. Диаметрі 30 мм тұтқа бөлек сатып алынады. Құрал саяжайдағы екпелерге күтім жасау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Өткір кесу жиегі топырақты қопсытуды және арамшөптердің тамырларын кесуді жеңілдетеді. Ұнтақты эмальмен қаптау ұстағыш пен ұстағышты тоттан қорғайды, бұл кетпеннің қызмет ету мерзімін ұзартады. Тойтармалардағы кенеп ұстағышқа мықтап бекітілген және белсенді пайдалану кезінде құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 50 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800055934 |
- Бағасы: 1 126 ₸

