
"Краб" орағын бекітуге арналған құрылғы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "краб" 63506 орамды бекітуге арналған құрылғы пышақтың орақпен байланысының сенімділігін қамтамасыз етеді. Ол қайта пайдалануға арналған, сондықтан әр маусымда жаңа саптама жасаудың қажеті жоқ. Жазғы тұрғындар мен ауыл тұрғындары үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Арматура оның жоғары беріктігін қамтамасыз ететін орташа көміртекті құрылымдық болаттан жасалған. Бұйымды қаралау және бекіткіштерді мырыштау процедуралары бұйымның коррозияға төзімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік берді. Бұрандалы бекіту арматураның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Бекіткіш қысқыштың түрі орамды тұтқаға жылдам қосуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 635-Косы |
| Косовищаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4606800055996 |
- Бағасы: 142 ₸

