
Әмбебап, жиналмалы имбусты кілттер жинағы, 8 дана, CrV Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 16414 әмбебап жиналмалы Imbus кілттер жинағы 8 элементті қамтиды және HEX, PH және SL саңылаулары бар бекіткіштерді бөлшектеу және орнату үшін қолданылады. Жинаққа ең көп таралған өлшем кілттері кіреді, бұл көптеген мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен жиһаз жинауға, спорттық жабдықтарды, тұрмыстық техниканы жөндеуге болады. Жинақ кәсіби және үйде пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Кілттер легирленген хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Екі компонентті тұтқаның корпусы ең тиімді ұстауды және ең жоғары айналу моментін беруді қамтамасыз етеді. Әрбір кілттің корпусында өлшем таңбасы бар, бұл дұрыс құралды таңдауды жеңілдетеді. Кілттер бүктеледі, сондықтан олар әрқашан қолыңызда болады және жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 8 |
| Максималды өлшем | Н6 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 25 жасырын |
| Ең аз өлшем | Н2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Форма-фактор | складной |
| Штрих-код | 4044996126579 |
- Бағасы: 5 412 ₸

